Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vážení zákazníci, kamenickou sezónu pro letošní rok ukončíme 17.12.2021. Po tomto termínu až do jara roku 2022 budeme fungovat jako předchozí roky a tedy na zavolání. Tak se ještě stavte. Těšíme se na Vás.

Zajišťujeme dlouhodobou stálost sortimentu

Kámen, který jste u nás zakoupili před deseti lety, máme v nabídce i dnes. A za dalších deset let? Pořád u nás najdete tentýž kámen v původní formě i barvě. Zároveň neustále rozšiřujeme naši nabídku. Proč výběr nového kamene před zařazením do sortimentu zabere někdy i celý rok?

Výběru nového kamene věnujeme zvláštní péči

Nový druh kamene vybíráme na základě našich zkušeností a s ohledem na přání zahradnických firem i zákazníků. Poté vytipujeme kamenolom nebo pískovnu odkud budeme kámen odebírat. Prozkoumáme zásoby daného ložiska. Garanci dlouhodobého přísunu kvalitního kamene vnímáme jako jeden z klíčových faktorů. Nakoupíme vzorky různých frakcí a forem (solitéry, kusové kameny, atd.). Kámen vystavíme povětrnostním podmínkám, zkoumáme jeho strukturu a barevnou stálost. Až poté případně kámen zařadíme do prodeje. Takto otestovaný kámen nabízíme dlouhodobě. Zákazník má tedy možnost přijet pro kámen třeba i za 10 let a zahradu dotvořit. Přečtěte si více o výběru kamene v samostatném článku.

Nový druh kamene nabízíme v několika formách a frakcích

Zalíbí-li se vám jeden druh kamene, není problém pomocí něj udělat celou zahradu či jakoukoliv realizaci. Vámi vybraný kámen máte možnost použít pro vysypání ploch, umístit jej na skalky nebo z něj vytvořit zídky, gabiony či jezírka.

Potřebuji vybrat vhodný kámen. Jak na to?
Nejjednodušší je poradit se s našimi prodejci přímo na místě. Představí vám nabídku Kámen PLUS a pro konkrétní účely doporučí nejvhodnější produkt. Naši prodejci jsou na místě od toho, aby vám poskytli odbornou radu. Doporučené užití kamene přitom neznamená, že by nešel stejně dobře použít i pro jiné účely.

 

www.kamenplus.cz

Zavřít