Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nové informace o našem sortimentu na webu

Kdo nás sleduje pravidelně, už asi ví, že na různých novinkách a vylepšeních (a to nejen tady na webu) pracujeme nepřetržitě po celý rok. Výsledkem jsou občas na první pohled malé věci, které by se daly snadno přehlédnout.

Dnešní novinka je sice viditelná na první pohled, ale přehlédnout byste ji mohli a to by byla škoda – takže jsem dostal za úkol vám ve stručnosti představit, co je nového.

Ne, neobjevili jsme v lomu nový druh kamene a ani jsme nevymysleli 3D tiskárnu na kamenné zídky, ale i tak si myslím, že dnešní novinky by mohly být užitečné prakticky všem našim zákazníkům – nevěříte?

Soubory ke stažení

Hlavní novinkou je nová sekce „Ke stažení“, kterou teď najdete na stránce s detailem každého kamene.

Nová sekce ke stažení

Novou sekci „Ke stažení“ najdete na každé stránce s detailem sortimentu.

Filmy ani hudbu si tam sice nestáhnete, ale budeme vám tam postupně nahrávat různé užitečné soubory a informace, které budou vždy úzce souviset s konkrétním sortimentem. Jaké informace tam najdete už teď?

Vizuální porovnání velikostí kamenů

Měli jste někdy problém představit si velikost nějakého kamene? Nebo jeho tvar? Nebo jste nevěděli, co přesně znamenají ta čísla v názvu frakce, resp. velikosti? Tak teď budete mít hned jasněji!

Vizuální porovnání velikosti – hnědá kamenná drť z Droby

Vizuální porovnání velikostí – hnědá kamenná drť z Droby

V nové sekci „Ke stažení“ si teď můžete stáhnout jednoduchou infografiku v PDF formátu. Tu najdete u každého kamene, který nabízíme. Tento dokument jsme připravili dokonce i u veškerého příslušenství, včetně detailních velikostí palet, pytlů, ale třeba i geotextilie atp.

Každé vizuální porovnání obsahuje:

  • Název kamene (nebo příslušenství),
  • krátké vysvětlení zápisu velikostí, kde přesně a jak jsou hodnoty měřené,
  • vizuální náhled na rozdíl mezi jednotlivými frakcemi (velikostmi),
  • vizuální srovnání s něčím z běžného života, co už dobře znáte,
  • dole potom ještě krátký popis toho, jakým způsobem se daný kámen zpracovává.

Tato jednoduchá infografika by vám měla pomoci udělat si lepší představu nejen o samotné velikosti kamene, ale také o poměrech a velikostních rozdílech mezi jednotlivými frakcemi.

Ano, velikost kamene i tak budete pořád trochu hádat z obrazovky a nic nepřebije osobní návštěvu u nás na prodejně, váš odhad by teď ale měl být výrazně přesnější 😉

Produktové fotografie kamenů

Hned pod odkazem na vizuální porovnání velikostí si můžete stáhnout nové PDF soubor(y) s detailními fotografiemi našeho kamene, které jsou vždy zachyceny na čistě bílém pozadí, s jednou fotografií, kde je kámen umístěn přímo v ruce.

Kámen doslova, jako na dlani. Detailní produktové fotografie teď najdete téměř u každého sortimentu.

Kámen doslova jako na dlani. Detailní produktové fotografie jako je tato teď najdete téměř u každého sortimentu.

Tyto fotografie vám umožní udělat si lepší představu o barvě, tvaru, struktuře a vlastně i velikosti každého kamene, takže si jej můžete prohlédnout více „zblízka“ a bez jakýchkoliv rušivých elementů.

Nové názvy sortimentu

Poslední, možná ne tak viditelná, ale neméně důležitá změna, je aktualizace názvů našeho kamene. Původní názvy nebyly špatně, ale nešly ruku v ruce s tím, jak si kameny vybíráte, a hlavně s tím, jak je nejčastěji kombinujete a hledáte.

Proto jsme se rozhodli dát na první místo v názvu sortimentu vždy druh horniny a teprve potom její tvar, velikost, atp. Váš oblíbený kámen teď najdete trochu jednodušeji nejen tady na webu, ale také v našem katalogu nebo i přímo na prodejně.

Jsme tu pro vás

To je v kostce asi vše ohledně novinek. Snad se vám tyto změny a novinky líbí a dřív nebo později vám pomohou při výběru kamene.

Co si myslíte o těchto změnách? Podařilo se nám to? Máte jiný názor, nebo máte nějaký jiný nápad na vylepšení? Dejte nám vědět!

Sdílet článek:

Podobné články

Čtení na 6 minut

Pytlovaný kámen – nově dostupný i mimo naši prodejnu

30. 1. 2024 Novinky, Sortiment
Jsou chvíle, kdy je potřeba přemístit kamennou drť nebo oblázky do nějakého hůře přístupného místa, odsypat jen určité množství a ideálně jen přesně tam, kde je to potřeba. Někdo si chce zase kámen odvézt svépomocí, tak říkajíc „na zkoušku“, nebo na nějakou menší realizaci a nechce si u toho zbytečně znečistit nákladový prostor svého osobního auta.

www.kamenplus.cz

Zavřít