Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vážení zákazníci, kamenickou sezónu pro letošní rok ukončíme 17.12.2021. Po tomto termínu až do jara roku 2022 budeme fungovat jako předchozí roky a tedy na zavolání. Tak se ještě stavte. Těšíme se na Vás.

Nákup a doprava kamene

Než se vydáte pro svůj materiál od Kámen PLUS, můžete si přečíst vše o tom, jak bude nákup a doprava kamene probíhat.

Váš nákup a doprava kamene z Lulče bude mít snadný a bezpečný průběh bez komplikací. Díky zkušenostem našich pracovníků a vhodné technice pro nakládku i dopravu budete mít svoji objednávku včas a bezpečně na místě. Máme k dispozici potřebné vybavení pro nakládku vozíků, dodávek a nákladních automobilů. Naložíme a vyložíme sypké materiály i solitéry jakéhokoliv objemu a rozměrů.

Co je třeba pro dopravu kameniva svépomocí

Dostat se k nám je snadné. Navede vás reklamní poutač u silnice, poté stačí vjet branou do našeho areálu. Přistavení vozidla na určené místo je snadné. V areálu se otočíte, my vás naložíme a můžete jet.

Rádi naložíme kamenivo ve všech jeho formách a baleních i na běžný vozík za osobním automobilem. K dispozici je malý, ale silný nakladač s různými manipulačními pomůckami od paletizačních vidlí až po lžíce a lopaty na sypký materiál. K dispozici je příslušenství pro pohodlné a bezpečné nakládání s kamenem – standardní i nestandardní palety, gitter boxy, rozměrné big bagy a koše. Dekorační drtě si odvezete jednoduše v kufru auta díky praktickému balení v pevných plastových pytlích o váze 25kg.

Jak probíhá doprava kameniva s naší pomocí

Za pomoci smluvní dopravy je doručení objednávky až na místo určení velmi jednoduché. Poté, co si objednáte požadovaný materiál, vám doporučíme vhodnou formu dopravy, kterou pro vás rovněž zajistíme. Stačí nás tedy navštívit, vyjádřit svá přání a my se o dopravu sypkých a dalších materiálů rádi postaráme za vás včetně jeho odborného vyložení.

Máme k dispozici tato auta.

www.kamenplus.cz

Zavřít